Hacı ÖZDEMİR

Hacı ÖZDEMİR

Başkan

YÖNETİM KURULU

Cüneyt DURMAZ

Başkan Yardımcısı

Ali ALTIBAĞ

Yönetim Kurulu Üyesi

Harun KAYA

Yönetim Kurulu Üyesi

İsmail ERDOĞAN

Yönetim Kurulu Üyesi

M. Selim ÇELİK

Yönetim Kurulu Üyesi

Murat ARIKUŞU

Yönetim Kurulu Üyesi

Muzaffer KIZILKAYA

Yönetim Kurulu Üyesi

Ufuk YILDIZ

Yönetim Kurulu Üyesi

Yılmaz İSTANBULLU

Yönetim Kurulu Üyesi

Av. Esat GÜLER

Yönetim Kurulu Y. Üyesi

Feyzullah DAŞTAN

Yönetim Kurulu Y. Üyesi

Gökhan ULUS

Yönetim Kurulu Y. Üyesi

Hasan KILIÇ

Yönetim Kurulu Y. Üyesi

İsa YEL

Yönetim Kurulu Y. Üyesi

İsmail GEZER

Yönetim Kurulu Y. Üyesi

M. Levent ŞİMŞEK

Yönetim Kurulu Y. Üyesi

Metin SAYGI

Yönetim Kurulu Y. Üyesi

Metin ŞİŞMAN

Yönetim Kurulu Y. Üyesi

Murat ŞENGÜL

Yönetim Kurulu Y. Üyesi

DENETİM KURULU

S.M.M.M. Ramazan TURKUT

Denetim Kurulu Başkanı

S.M.M.M. Ömer Said ARSLAN

Denetim Kurulu Üyesi

Cevdet TEKİN

Denetim Kurulu Üyesi

Şinasi ONAY

Denetim Kurulu Y. Üyesi

Taner YILMAZ

Denetim Kurulu Y. Üyesi

S.M.M.M. Yavuz GÜLEÇ

Denetim Kurulu Y. Üyesi

HAYSİYET KURULU

A. Murat URAL

Haysiyet Kurulu Başkanı

Cengiz ALKAN

Haysiyet Kurulu Üyesi

Enes ÇALIK

Haysiyet Kurulu Üyesi

Mehmet ÖCAL

Haysiyet Kurulu Y. Üyesi

Mustafa ÖZTÜRK

Haysiyet Kurulu Y. Üyesi

Mücahit ÇETİNER

Haysiyet Kurulu Y. Üyesi

ŞUBE BAŞKANLARI

Hüseyin GÜNER

Şube Başkanları
KAHRAMANMARAŞ

Erdoğan TEFE

Şube Başkanları
DENİZLİ

BÖLGE TEMSİLCİLERİ

Levent ATLI

Bölge Temsilcileri
ŞANLIURFA

Kürşat BEYLER

Bölge Temsilcileri
ERZURUM

Mehmet Levent ŞİMŞEK

Bölge Temsilcileri
SİVAS

İshak KÜÇÜKSOYLU

Bölge Temsilcileri
KONYA

Murat ŞENGÜL

Bölge Temsilcileri
ADANA

Mustafa ÖZTÜRK

Bölge Temsilcileri
ANKARA

Hasan KILIÇ

Bölge Temsilcileri
İZMİR

Zeki KARAMAN

Bölge Temsilcileri
TRABZON

İL TEMSİLCİLERİ

Murat ŞENGÜL

İl Temsilcileri
ADANA

İl Temsilcileri
ADIYAMAN

Taner YILMAZ

İl Temsilcileri
AFYONKARAHİSAR

İl Temsilcileri
AĞRI

Murat DEMİRBAŞ

İl Temsilcileri
AMASYA

Mehmet TOPÇU

İl Temsilcileri
ANKARA

İbrahim ÇETİN

İl Temsilcileri
ANTALYA

Ömer ÖZGÜLER

İl Temsilcileri
ARTVİN

Bahattin GÜVEN

İl Temsilcileri
AYDIN

Musa KAPTAN

İl Temsilcileri
BALIKESİR

Sadık EROL

İl Temsilcileri
BİLECİK

Serkan PÜRMÜS

İl Temsilcileri
BİTLİS

Mehmet ÖCAL

İl Temsilcileri
BURDUR

Sadullah CEBECİ

İl Temsilcileri
ÇANKIRI

Himmet BAŞKAL

İl Temsilcileri
ÇORUM

Fırat DEMİRAY

İl Temsilcileri
DİYARBAKIR

İnanç DEMİR

İl Temsilcileri
ELAZIĞ

Cengiz EREZ

İl Temsilcileri
ERZİNCAN

İl Temsilcileri
ERZURUM

Abdulkadir ÇELİK

İl Temsilcileri
ESKİŞEHİR

Erkan OĞUZ

İl Temsilcileri
GAZİANTEP

Erdal SELVİ

İl Temsilcileri
GÜMÜŞHANE

Muhammet Ahmet SEVİNÇ

İl Temsilcileri
HATAY

Mücahit ÇETİNER

İl Temsilcileri
İSPARTA

Kerem YALÇIN

İl Temsilcileri
MERSİN

Kadir ERGÜL

İl Temsilcileri
İZMİR

Bülent EĞER

İl Temsilcileri
KARS

Bayram DEMİR

İl Temsilcileri
KAYSERİ

Ali AKKOL

İl Temsilcileri
KIRKLARELİ

Ali Osman AKALAN

İl Temsilcileri
KIRIKKALE

Cengiz ALKAN

İl Temsilcileri
KOCAELİ

İshak KÜÇÜKSOYLU

İl Temsilcileri
KONYA

Mücahit AZAKLI

İl Temsilcileri
KÜTAHYA

İrfan ŞİMŞEK

İl Temsilcileri
MALATYA

Erkan ÖZCAN

İl Temsilcileri
MANİSA

A. Hüsrev DURMA

İl Temsilcileri
MUĞLA

İbrahim DURSUN

İl Temsilcileri
NEVŞEHİR

Cuma YÜKSEL

İl Temsilcileri
NİĞDE

İdris ÖZTÜRK

İl Temsilcileri
ORDU

Erdem İSLAMOĞLU

İl Temsilcileri
RİZE

Ahmet DEMİR

İl Temsilcileri
SAMSUN

İlker ÖZTAŞÇI

İl Temsilcileri
SİNOP

Cengiz ERASLAN

İl Temsilcileri
SİVAS

Burhan ASLAN

İl Temsilcileri
TEKİRDAĞ

Mustafa ÇELİK

İl Temsilcileri
TOKAT

Hayrettin Yaşar KÖR

İl Temsilcileri
TRABZON

Yücel SAVRAN

İl Temsilcileri
UŞAK

Emrullah GENÇAY

İl Temsilcileri
VAN

Ramazan YEMENOĞLU

İl Temsilcileri
YOZGAT

Adnan AY

İl Temsilcileri
SAKARYA

Mehmet ERÖZ

İl Temsilcileri
BAYBURT

Fatih TUNÇ

İl Temsilcileri
KARAMAN

Mehmet ATAÇ

İl Temsilcileri
BARTIN

Salim DÜZGÜN

İl Temsilcileri
AKSARAY

Mustafa ÖZDEN

İl Temsilcileri
GİRESUN

Mustafa ÜNSAL

İl Temsilcileri
KARABÜK

Enes ALAGÖZ

İl Temsilcileri
IĞDIR

Ramazan GÖKSU

İl Temsilcileri
OSMANİYE

Metin ŞİŞMAN

İl Temsilcileri
DÜZCE