![](https://haysiad.org/wp-content/uploads/2018/11/WhatsApp-Image-2018-12-27-at-10.39.172.jpeg)
İç Ege Bölgemiz Kuruldu
Afyon il temsilciliğimiz ev sahipliğinde; Afyon, Eskişehir, Kütahya ve Uşak illerinden temsilci ve üyelerin katılımıyla dar kapsamda bölge toplantımızı gerçekleştirdik.
Yaklaşık 50 kişinin katıldığı toplantıda yapılan istişareler neticesinde yukarıdaki 4 ilden oluşan İç Ege bölgesi kuruldu ve başkanlığına Afyon temsilcimiz Talha Taner Yılmaz getirildi.
Toplantıda iller bazında ayda bir ve bölge bazında 3 aylık olarak eğitimli toplantılar yapılması kararı alındı.