Kategori: Genel Merkez0

Teşkilatlanma Toplantımızı Bolu'da Gerçekleştirdik.

Şube başkanları, bölge temsilcileri, il ve ilçe temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirdiğimiz kampımız 3 gün sürdü.

İlk gün Miraç kandili ve yol yorgunluğu olması nedeniyle tanışma ve kandil programı yapıldı.

İkinci günün Kur’an-I Kerim Tilaveti ve Genel Başkanımız Hacı Özdemir’in Açılış konuşmaları ile başladı. Yeni yönetim kurulunun hedefleri hakkında konuşan Özdemir, kendinden sonra mikrofonu Yönetim Kurulu Üyemiz Yük. İnşaat Mühendisi Ramazan Aydın’a bıraktı.

Aydın HAYSİAD’IN geçmişini özetleyerek gelinen nokta ve ulaşılmak istenilen noktaya gelirken ki izlenecek yol haritalarından bahsetti.

İkinci günün ikinci bölümünde Yönetim Kurulu Üyemiz Murat Arıkuşu temsilcilerimize dağıtılan Temsilci El Kitabı’nın sunumunu gerçekleştirdi ve temsilcilerden gelen sorulara yanıt verdi.

Bu sunumun akabinde meşveret-i meşrua bölümüne geçildi. interaktif bir toplantı şeklinde ayarlanan bu bölümde her temsilcimiz tek tek dinlendi ve talepleri alındı. Çıkan fikirler üzerine istişareler yapılarak ortak bir yol haritası çıkartılması adına notlar alındı.

İkinci günün son programında ise Yönetim Kurulu Üyemiz Ufuk Yıldız bütçe üzerine bir sunum yaptı.

Yapılan toplantıların yanı sıra tesis imkanları sayesinde temsilcilerimiz hem birbirleri ile kaynaştı hemde bir nebze de olsa iş stresinden kurtulma imkanı bulmuş oldular.

Kampın son gününde meşveret-i meşrua toplantılarında alınan notlar ve yapılan istişarelerin sonucunda  bir rapor hazırlandı ve haziruna tebliğ edildi.

Tüm katılımcılarımıza teşekkür eder, alınan kararların faaliyete geçirilerek hayırlar getirmesini niyaz ederiz.