Kategori: Genel Merkez0

Cumhur İttifakını Destekliyoruz

Ekonomik istikrar ve kalkınma, her ülkenin hedeflediği ve ulaşmaya çalıştığı en önemli gayelerden biridir. Ve son yıllarda tüm ülkelerin ekonomik daralma yaşamasına rağmen Türkiye Ekonomisi atılan doğru adımlarla büyüme göstermiştir.

Mevcut hükümetin, ülkemizdeki işletmelerin ihtiyaçlarına göre şekillendirdiği politikalar, sağladığı teşvikler, vergi indirimleri, altyapı yatırımları ve reformlar, iş dünyasının rekabet gücünü ve yatırımcıların Türkiye’ye olan güvenini artırmış, bu sayede Türkiye, dünya ekonomisindeki konumunu güçlendirmiştir.

Biz HAYSİAD iş adamları olarak yaşanan olumlu gelişmelerin devamı için hükümetin ekonomik politikalarını destekliyor, ülkemizin ekonomik istikrarı ve istikbali için Reis-i Cumhurumuz Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğindeki Cumhur İttifakı’na desteğimizi bildiriyoruz.

Reis-i Cumhurumuz’un yerli üretimi artırmak ve ihracatı teşvik etmek gibi önemli hedefleri var. Bu hedefler, Türkiye’nin ekonomik büyümesine ve dünya ekonomisindeki konumunun güçlenmesine katkıda bulunacaktır.

Ayrıca, Türkiye’nin karşı karşıya kaldığı güvenlik tehditleri de böyle güçlü bir iradenin desteklenmesi gerektiğini göstermektedir. Terörle mücadele, Suriye sınırında yaşanan olaylar ve uluslararası güvenlik tehditleri gibi konular, Reis-i Cumhurumuz’un güçlü liderliğini ve kararlılığını gerektirmektedir.

Biz inanıyoruz ki, Osmanlı’dan daha şaşaalı bir Türkiye dünyaya maddi-manevi hükmedecek. Bu da basiretli, dik duruşlu, vizyoner ve liyakat sahibi liderlerle olur.

Ülkemiz için 2023, 2053, 2071 yılı hedefleri belirleyen ve yakın zamanda da “Türkiye Yüzyılı” vizyonunu açıklayan Reis-i Cumhurumuz Sayın Recep Tayyip Erdoğan buna en büyük örnektir.

Velhasılıkelam, bizler 20 yıllık AK Parti hükümeti sürecinde Reis-i Cumhurumuz’un ülkemizin refah düzeyini yükseltecek katma değerli proje ve yatırım sözleri verip bunları zamanından önce yerine getirdiğine hep şahit olduk. Bu çalışmaların aksamadan devam edebilmesi, ülkemizin müreffeh ülkeler seviyesine çıkması elbette mevcut iktidarın devam etmesiyle mümkün olacaktır.

Bu seçimin ülkemiz, Alem-i İslam ve insanlık için hayırla sonuçlanmasını Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyoruz.