Kategori: Genel Merkez0

HAYSİAD Genel Merkez olarak il ziyaretlerine başladık.

HAYSİAD Genel Merkez Yönetim Kurulu’nu temsilen Genel Başkanımız Hacı Özdemir, Teşkilat Sorumlumuz Harun Kaya, Sosyal İşler Sorumlumuz Yılmaz İstanbullu ve Kocaeli eski il temsilcimiz Cengiz Alkan’la birlikte 22 Eylül Çarşamba günü kurum ve üye ziyaretleri yapmak üzere Bursa’ya gittik.

Ördekli Kültür Merkezi’nde Hayrat Vakfı Bursa Temsilciliği’nin ev sahipliğinde, İnegöl, Kütahya Temsilcileri ve bazı üyelerimizle bir araya geldik. Yapılan hasbihal ve istişarelerin ardından. Hayrat Yardım Bursa Temsilciliği’ni ziyaret ettik. Dernek temsilcisi Hamza Gökhan Tüccar’ın riyasetinde hem yapılan çalışmaları dinleyip hem de temsilcilik merkezini gezdik.

Programın devamında Üyelerimizden Yezda Soğuk Hava Deposu İmdat Irmak’ı , Reytesan İplik- Oğuzhan Reyhanlıoğlu’nu, Bey&Cem Tekstil Beyazıt ve Cem Yıldırım’ı işyerlerinde ziyaret ettik.

Üye ziyaretlerimizin akabinde Hayrat Vakfı, HAYSİAD ve Hayrat Yardım temsilcileri olarak Bursa’da göreve yeni başlayan Milli Eğitim Müdürü Serkan Gür’ü makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dualarımızı ilettik.

Bu güzel programda bizlere eşlik eden Hayrat Vakfı İnegöl Temsilcisi Sabrihan Alemdar, Kütahya Temsilcisi Husrev Yarangümeli ve Bursa Temsilcisi Dr. Muhammet Bostan’a teşekkür ederiz.